Baan eerder open!  [16-7-2019]

Er is veel werk verzet de laatste weken door onze vele vrijwilligers.waarvoor onze hartelijke dank!!
De baan licht er weer strak bij, het schilderwerk is klaar en de poetsploeg heeft alles onderhanden gehad.
Er is besloten om de beugelbaan eerder open te laten gaan, nl op zondag 28 julie!!
Beugelaars veel succes!!


Fietstocht beugelclub.  [14-6-2019]

De jaarlijkse fietstocht staat gepland op 24 augustus.
Nader informatie volgt nog.


Ledenvergadering.  [14-6-2019]

De jaarlijkse ledenvergadering vind plaats op maandag 9 september aanvang 20.00 uur.


Clubkampioenschappen 2019!  [26-5-2019]

Na een soepel en goed lopend toernooi om de clubkampioenschappen is de nieuwe club kampioen bekend!!! Nl. Erwin Lansbergen!

De eerste loting voor de kruisfinale tussen Erwin en Joey.Een goed spelende Joey moest toch het onderspit delven tegen de favoriet Erwin. 30-24

De tweede partij Marij tegen Frits,had Frits na een ongelukkig begin geen antwoord op een foutloos partij van Marij.30-24

Vervolgens Nico tegen Paul. Paul ging goed van start kwam al snel op voorsprong ondanks kranig verweer een goed spelende Nico, ging de winst naar Paul. 30-24

De eerste partij van de kruisfinale ging tussen Erwin en Paul, het bleef lang spannend,door enkele foutjes van Paul kwam Erwin op voorsprong. Door goed spel van Paul werd het nog gelijk.uiteindelijk was het toch Erwin die een foutje van Paul afstrafte, en met de winst ging strijken.

De tweede partij tussen Erwin en Marij liet Marij het in de beginfase afweten, en kon Erwin de partij op de ervaring uitspelen.30-20
Daardoor is Erwin de nieuwe clubkampioen!!!

De strijd om de 2e en 3e plaats tussen Paul en Marij, was het Paul Bots na een gelijk opgaande wedstrijd , uiteindelijk toch
Overtuigend winst te winnen.

Nr,1 Erwin Lansbergen
Nr 2 Paul Bots
Nr3 Marij Scheres


Tevens werden de nieuwe indeling van de teams bekend gemaakt!

Meijel 1: Eric Smits
Louis Maessen
Geer Daems
Dre v Encevort
Hay Hanssen

Meijel 2: Jan Bouten
Marij Scheres
Frits Snijders
Hans Gorts
Kevin Daems

Meijel 3: Bertha Nijssen
Sjaak Snijders
Wiel Janssen
Joey Boots
Patrick Neessen

Meijel M1 middag competitie blijft onveranderd: Wiel Janssen
Jan Pagie
Mies Broens
Dre van Encevort
Jan Bouten
Christ Luijten